SK ARITMA PRAHA - VOKOVICE
Muži A : Prohra v Českém Brodě
Středa, 16 Duben 2014 11:52

Ve vyrovnaném utkání byli v prvním poločase o něco málo lepší domácí a do kabin odcházeli s jednobrankovým vedením.Po pauze převzali otěže zápasu naši hráči a i po vyloučení Ambruse v 60.min měli více ze hry a také šancí.V 77.min Hrabák zaslouženě vyrovnal, ale minutu před koncem vstřelil exligový Šmejkal šťastný gól a body tak zůstaly v Č.Brodě.Více naleznete zde.

Aritma TV
Úterý, 08 Duben 2014 11:32

Sestřih nejzajímavějších momentů a pozápasové rozhovory z vítězného utkání Aritma - Kladno vám přináší naše Aritma TV. Více naleznete  zde.

Muži A : Domácí výhra nad Kladnem
Sobota, 05 Duben 2014 16:55

V zápase, ve kterém naši muži vyhráli 4:3(2:3), si diváci přišli na své.V 10.min se trefil I.Pánek 1:0, hosté z Kladna vývoj skóre otočili a ve 31.min byl stav 1:3.Do kabin šli hráči za stavu 2:3, když ve 38.min snížil O.Rybka. Druhá půle byla v režii našich hráčů a po zlepšeném výkonu a brankách 64.M.Pivrnce a 72.L.Hrabáka dokonali obrat, vyhráli utkání a získali důležité tři body. Více naleznete zde.

Aritma TV
Pondělí, 24 Březen 2014 12:00

Sestřih nejzajímavějších okamžiků a pozápasové rozhovory z utkání Aritma - Štětí vám přináší naše Aritma TV.Více naleznete zde.

Muži A : Prohra v Lovosicích
Úterý, 18 Březen 2014 10:52

Dvě branky v rozmezí několika minut O.Rybky nestačily na bodový zisk z Lovosic.Naši hráči udělali příliš mnoho nevynucených hrubých chyb a soupeř je potrestal.Více naleznete zde.

Muži A : Výhra nad Úvaly
Neděle, 30 Březen 2014 20:15

Pro první jarní výhru si zajeli naši muži na Prahu 8, do sportovního areálu FK Meteor Praha, který si vybral za domácí hřiště náš dnešní soupeř SK Úvaly.Utkání ovlivnila úvodní pětiminutovka, ve které vstřelili naši hráči L.Hrabák 3.min a v 5.min I.Pánek jediné branky celého utkání a nasměrovali modrobílé barvy k zisku tří důležitých bodů.Více naleznete zde.

Muži A : Domácí prohra se Štětím
Pondělí, 24 Březen 2014 11:57

Domácí prohrou se Štětím si naši muži zadělali na pořádné problémy.Ve vyrovnané divizní skupině je každý získaný bod důležitý a proti takovému soupeři měly být body tři.Více naleznete zde.

Aritma TV
Úterý, 11 Březen 2014 09:31

Sestřih nejzajímavějších momentů a pozápasové rozhovory z utkání Aritma - Litol vám přináší naše Aritma TV.Více naleznete zde.